Size bir telefon kadar yakınız
+90 322 394 37 76
Dil Seçin
trenarru

Fiore Special Antibakteriyel Boya (303)

10.02.2021
859 görüntülenme
Fiore Special Antibakteriyel Boya (303)
Tanım : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, yarı mat görünümlü, dekoratif bir iç yüzey son kat boyasıdır. Silinme özelliğine sahip, çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan anti bakteriyel bir boyadır. Antibakteriyel olması nedeniyle küfe, neme, bakteriye karşı yüksek dayanımlıdır. Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Su bazlı oluşu nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.
Uygulama Alanı : Fiore İpeksi Yarı Mat Saten Boya; saten alçı, macun gibi alt zemin hazırlığı yapılmış eski boyalı ve yeni yüzeylerde son kat boya olarak güvenle kullanılabilir. Ayrıca zararlı kimyasallardan arındırıldığı için bebek odaları, hastaneler ve yüksek rutubet alan yerler (yemekhane – fırın) için çok idealdir.
Uygulama Araçları : Fırça, Rulo
Uygulama Şekli : Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Eski sentetik boyalı yüzeylede yüzey iyice zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra Fiore Special Antibakteriyel Boya iki kat halinde uygulanır. Yüzey bozuklukları Gemsa Akrilik İç Cephe Macunu ile düzeltilmelidir. Eski boyalı ve çok kirli yüzeylerde Gemsa Akrilik Astar, yeni boyanacak mineral esaslı alçı gibi emici yüzeylerede Fiorelak Şeffaf Astar kullanılması gerekmektedir. Fiore Special Antibakteriyel Boya hacmen %10-15 inceltilerek, katlar arası bekleme süresi en az 6 saat olacak şekilde uygulama yapılmalıdır.
Boyanabilen Alan : Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 lt ile 10-12 m2, 1kg ile 7-8 m2 boyanabilir.
Kuruma Süresi 25°C : Dokunma kuruması : 30 dakika – Sert Kuruması : 24 saat
Depolama Şekli ve Süresi : Doğrudan güneş almayan serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı ambalajında (+5°C ile +30°C) 1 yıl
Güvenlik Uyarıları : 
(S2) (Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.)
(S7) (Ağzı kapalı, serin ve havalandırılmış yerde saklayınız.)
(S24/25) (Göz ve deriye temastan kaçının.)
Not : Uygulama yapılacak yüzeylerin sıcaklığı +5°C nin üzerinde olmalıdır.
Ambalaj Dolum TL / Adet
GLN 65,00 TL
9/1 150,50 TL
18/1 289,00 TL