Size bir telefon kadar yakınız
+90 322 394 37 76
Dil Seçin
trenarru

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Gemsa Boya Sanayi; 1997 yılında Adana Sanayi Sitesinde boya imalathanesi olarak kuruldu.

Kurulduğu ilk günden bu yana; adil, etik, kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen Gemsa Boya, geliştirdiği ürünlerini sektörde beğenilmesi ve tercih edilmeye başlanması üzerine 2004 yılında Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000m2 alan üzerine kurduğu tesisinde yıllık 3000 tonluk inşaat ve sanayi boyaları üretim kapasitesiyle faaliyetlerini devam ettirdi. Halen, ISO 9001 Kalite Belgeleri ve TSE standartlarına uygun üretim yapan; sektörün önde gelen kuruluşlarından birisidir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çıktığı küçük veya büyük çaplı bütün firmalara aynı kalite ve hizmeti sunmak, kişiye firmaya özel ürün geliştirmek; insana değer kriterleri çerçevesinde Gemsa Boya’nın vazgeçilmez bir prensibidir.

Firmanın ürün çeşitleri ve müşteri portföyünün gelişmesiyle birlikte 2015 yılında yine ASOB’dev 12.400 m2 alanda yeni kurulan iş merkezinde üretim kapasitesini 9000 tona yükselterek faaliyetlerini devam ettirmeyi planlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini arttırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, endüstriyel sektörde daha özel ürünlere yönelme, ihracatı arttırma, Gemsa Boya markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek firma yöneticileri ve çalışanlarının öncelikli hedefleri arasındadır.