Size bir telefon kadar yakınız
+90 322 394 37 76
Dil Seçin
trenarru

Fasarit Tavan Kaplaması

10.02.2021
2 görüntülenme
Fasarit Tavan Kaplaması
Tanım : Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, iç yüzeylerde püskürtme yöntemleriyle uygulanarak tavan ve duvarlara dekoratif doku veren, kullanıma hazır; su bazlı kaplama malzemesidir. Yüksek kaliteli katkı maddeleri içerdiğinden çatlama ve dökülme yapmaz, su, nem ve darbelere karşı dirençlidir. Çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez, küf bakteri ve mikrop barındırmaz.
Uygulama Alanı : Fasarit Boya; yeni sıvalı iç yüzey tavanlarında, ytong, alçı sıva yüzey, ahşap sunta veya alçı panel levha duvar yüzeylerinde tam bir yapışma sağlayan bir kaplama malzemesidir. Çeşitli irilik ve sıklıktaki desenleri ile dekoratif doku vererek sıva veya yüzey hatalarını asgariye indirir.
Uygulama Araçları  : Pistole
Uygulama  : Uygulanacak yüzeyler sağlam, her türlü kir, yağ ve tozdan arındırılmış, temiz ve kuru olmalıdır. Eski boyalı ve çok kirli yüzeylerde Fiore Aktrilik Astar, yeni boyanacak mineral esaslı alçı gibi emici yüzeylerde Fiore Şeffaf Astar kullanılması gerekmektedir. Belirtilen oranlarda inceltilen fasaritin karıştırma işlemi yapıldıktan sonra özel tabanca ile yapılacak püskürtme işlemi, arzuya göre iri veya küçük taneli olabilir. Fasaritin üzeri duvarlarda plastik boya ile; tavanlarda ise tavan boyası ile boyanır.
Kapladığı Alan : Tane büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık 1-2 m2 / kg.
İnceltme Oranı : %4-5 oranında su ile inceltilebilir.
Kuruma Süresi : İlk kuruma 30 dakika
                           Son kuruma 24 saat
Depolama Şekli ve Süresi : Doğrudan güneş almayan serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı ambalajında (+5°C ile +30°C) 1 yıl
Güvenlik Uyarıları : 
(S2) (Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.)
(S7) (Ağzı kapalı, serin ve havalandırılmış yerde saklayınız.)
(S24/25) (Göz ve deriye temastan kaçının.)
Not : Uygulama yapılacak yüzeylerin sıcaklığı +5°C nin üzerinde olmalıdır.
Ambalaj Dolum TL / Adet
BD. 38,00 TL