Size bir telefon kadar yakınız
+90 322 394 37 76
Dil Seçin
trenarru

Akrilik Macun (230)

10.02.2021
2 görüntülenme
Akrilik Macun (230)
Tanım : Akrilik kopolimer emilsüyon esaslı, dış cephe dolgu ve yüzey düzeltme macunudur. Esnek yapısıyla sıva çatlakları sorununu ortadan kaldırır. Kolay uygulanabilen, çabuk kuruyan dış etkilere dayanıklı, duvara nefes almasını etkilemeyen su bazlı dış cephe macunudur.
Uygulama Alanı : Binaların iç ve dış cephelerinde yüzey bozukluklarının düzeltilmesinde, çatlakların doldurulmasında ve düzgün bir yüzey elde edilmesinde kullanılır.
Uygulama Araçları : Spatula, Mala
Uygulama Şekli : Kullanıma hazır haldedir. Spatula veya mala ile uygulanır, 2. katın uygulanması gerekiyorsa 1. katın tamamen kuruması beklenmelidir. Derin çatlak ve çukurlar, ince katlar halinde uygulanarak doldurulur. Yüzey düzgünlüğünü sağlamak amacıyla katlar arasında zımpara yapılması tavsiye edilir. Bu şekilde hazırlanan yüzey astar ve son kat boya için hazır hale getirilmiş olur.
Kuruma Süresi : 25°C’ de : 4-8 saat
Kaplanabilen Alan : Tek katta yüzeye bağlı olarak 0,750-1 m2 alan kaplanabilir.
Depolama Şekli ve Süresi : Doğrudan güneş almayan serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı ambalajında (+5°C ile +30°C) 1 yıl
Güvenlik Uyarıları : 
(S2) (Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.)
(S7) (Ağzı kapalı, serin ve havalandırılmış yerde saklayınız.)
Not : Yeni sıvalı yüzeylere uygulama yapılmadan önce sıvanın iyice kuruması beklenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyin sıcaklığı +5 °C ‘nin üzerinde olmalı ve çok sıcak havalarda uygulama yapılmamalıdır.
Ambalaj Dolum TL / Adet
25/1 81,00 TL